STATISZTIKA
Linkpark oldalak statisztikája:
  • Oldal: 4819 db
  • Doboz: 79663 db
  • Link: 1275180 db
  • Készülő oldalak: 63 db

| Többi

Zöld-foki-szigetek

(zold-foki-szigetek.linkpark.hu)
Zöld-foki-szigetek angol lapok | Zöld-foki-szigetek német lapok | Közlekedés | Szállások | Villa | Panzió | Sporthorgászat | Portugál nyelvű oldalak | Francia oldalak | Fórum | Sao Nicolau | Boa Vista | Fogo | Sao Tiago | Maio | Brava | Magyar oldalak | Szálloda | Surf | Sal | Santo Antao | Sao Vicente | Térképek | Ingatlan | Időjárás | Fotóalbum | Utazási iroda | Könyv
Az oldal leírása:
Az Afrikához tartozó,tíz szigetből álló Zöld Foki Köztársaság a fejlődő turizmus új paradicsoma. Lakosainak száma 220.000, akik főként az idegenforgalomból és a halászatból élnek. Portugál gyarmat volt, mely ma már önálló állam. Hivatalos nyelvük a portugál és a kreol. Pénzük az Escudo.
A szerkesztő további 86 oldala:
80 nap alatt a Föld körül 80napalattafoldkorul.linkpark.hu | Abu Dhabi abudhabi.linkpark.hu | Algarve algarve.linkpark.hu | Anglia anglia.linkpark.hu | Argentína argentina.linkpark.hu | Aruba aruba.linkpark.hu | Azori-szigetek azori-szigetek.linkpark.hu | Bahama-szigetek bahama-szigetek.linkpark.hu | Békéscsaba bekescsaba.linkpark.hu | Belgium belgium.linkpark.hu | Belize belize.linkpark.hu | Bermuda bermuda.linkpark.hu | Bolívia bolivia.linkpark.hu | Budapest budapest.linkpark.hu | Budapesti apartman budapestiapartman.linkpark.hu | Bulgária bulgaria.linkpark.hu | Burma burma.linkpark.hu | Cadillac cadillac.linkpark.hu | Cancun cancun.linkpark.hu | Cefalu cefalu.linkpark.hu | Costa del Sol costadelsol.linkpark.hu | Costa Rica costarica.linkpark.hu | Curacao curacao.linkpark.hu | Dánia dania.linkpark.hu | Dél-Afrika del-afrika.linkpark.hu | Dublin dublin.linkpark.hu | DVD írható lemez dvdirhatolemez.linkpark.hu | DVD kölcsönző dvdkolcsonzo.linkpark.hu | Gazdagrét gazdagret.linkpark.hu | Gran Canaria grancanaria.linkpark.hu | Grenada grenada.linkpark.hu | Hódmezővásárhely hodmezovasarhely.linkpark.hu | Hollandia hollandia.linkpark.hu | Hong Kong hongkong.linkpark.hu | India india.linkpark.hu | Indonézia indonezia.linkpark.hu | Izland izland.linkpark.hu | Jamaica jamaica.linkpark.hu | Jesolo jesolo.linkpark.hu | Kajmán-szigetek kajman-szigetek.linkpark.hu | Kambodzsa kambodzsa.linkpark.hu | Kenya kenya.linkpark.hu | Kiskunfélegyháza kiskunfelegyhaza.linkpark.hu | Krakkó krakko.linkpark.hu | Kuba kuba.linkpark.hu | Laosz laosz.linkpark.hu | Lisszabon lisszabon.linkpark.hu | Madrid madrid.linkpark.hu | Malaga malaga.linkpark.hu | Mauritius mauritius.linkpark.hu | Moszkva moszkva.linkpark.hu | MP3 lejátszó mp3lejatszo.linkpark.hu | New York newyork.linkpark.hu | Nicaragua nicaragua.linkpark.hu | Norvégia norvegia.linkpark.hu | Omán oman.linkpark.hu | Óra ora.linkpark.hu | Orosháza oroshaza.linkpark.hu | Oroszország oroszorszag.linkpark.hu | Peru peru.linkpark.hu | Phi Phi phiphi.linkpark.hu | Pozsony pozsony.linkpark.hu | Prága praga.linkpark.hu | Puerto Rico puertorico.linkpark.hu | Repülőjegy repulojegy.linkpark.hu | Róma roma.linkpark.hu | Sávoly savoly.linkpark.hu | Seychelles-szigetek seychelles-szigetek.linkpark.hu | Sorrento sorrento.linkpark.hu | Sri Lanka srilanka.linkpark.hu | St. Lucia stlucia.linkpark.hu | Svájc svajc.linkpark.hu | Svédország svedorszag.linkpark.hu | Szardínia szardinia.linkpark.hu | Szentendre szentendre.linkpark.hu | Szentpétervár szentpetervar.linkpark.hu | Tenerife tenerife.linkpark.hu | Thaiföld thaifold.linkpark.hu | Törökország torokorszag.linkpark.hu | Új-Zéland uj-zeland.linkpark.hu | Varadero varadero.linkpark.hu | Varsó varso.linkpark.hu | Venezuela venezuela.linkpark.hu | Vietnám vietnam.linkpark.hu | Zakynthos zakynthos.linkpark.hu | Zanzibár zanzibar.linkpark.hu
Linkpark Zöld-foki-szigetek

Linkpark partnerprogram

Vissza a címoldalra | Ugrás a lap tetejére